Salon w starym stylu

Salony w większości mieszkań są urządzane w podobny sposób. Kanapa, meble, stolik, telewizor oraz dodatki w postaci zdjęć, obrazów czy też roślinności. Taki stereotyp panuje wśród większości ludzi, zwłaszcza tych, którzy mieszkają w blokach. Wodze fantazji możemy popuścić w przypadku, gdy mieszkamy w przestronnym domu. Wtedy byłoby to nawet wskazane. Duży metraż skłania do pobudzenia swoich zmysłów i urządzenia domu w taki sposób, aby zachwycał swoim wyglądem lokatorów oraz wszystkich gości.

Salon o dużym metrażu

Salon o dużym metrażu

Istotą domu jest oczywiście salon, miejsce odpoczynku, spotkań z gości, wizytówka naszego domu.

Warto zatem trochę pomyśleć i urządzić salon nieco inaczej. Bardzo dobrym pomysłem jest urządzenie salonu w starym stylu. Ta kwestia nie dotyczy tylko dojrzałych ludzi. Młodzi również mogą skorzystać z tego pomysłu. Wystrój salonu w starym stylu jest rozwiązaniem innowacyjnym, takim którego wiele osób będzie nam zazdrościć.

klasyczne meble do salonu

klasyczne meble do salonu

Duża przestrzeń sprzyja urządzaniu takiego wnętrza. Świetnie sprawdzą się tutaj drewniane meble do salonu, które oddadzą charakter tego miejsca. Wybierając kolor ścian powinniśmy postawić na jasne barwy, które świetnie będą kontrastować z drewnianymi meblami. W takim salonie warto postawić na wygodną kanapę z fotelami oraz mały stolik kawowy, które świetnie będą się uzupełniać. Idealnym dopełnieniem całości będzie oczywiście kominek. Wystrój salonu z kominkiem będzie stwarzał ciepłą rodzinną atmosferę i zapraszał wszystkich gości. W takim salonie warto również postawić na dodatki.

Idealnie będą tu pasować rodzinne fotografie oraz świeczniki czy też wazon ze świeżymi kwiatami, które będą wprowadzać życie w to pomieszczenie. Warto również zadbać o odpowiednie oświetlenie salonu. Najlepszym jest oczywiście światło dzienne, jednak nie zawsze możemy na nie liczyć. W takim przypadku bardzo dobrze będą komponować się oświetlenie LED oraz małe lampki stojące.

Tak urządzony salon z pewnością zachwyci nie jedną osobę. W takim miejscu z pewnością się zrelaksujemy i miło spędzimy czas z naszymi gośćmi. Całość będzie wyglądać bardzo efektownie, a my będziemy czuć się niesamowicie w takim klimacie.

Leave a Reply